У Києві бунтують шахтарі і цілодобово в дві зміни стукають касками під ОП

У Києві бунтують шахтарі і цілодобово в дві зміни стукають касками під ОП
Ексклюзив
Читать на русском

Як вдалося з'ясувати нашому кореспондентові, на місці перебувають шахтарі з декількох шахт, причому одні до інших не мають ніякого відношення

Під Офісом Президента вже який день страйкують шахтарі. Їх протести стосуються кількох проблем, люди чергують тут у дві зміни. Про це дізнався кореспондент APnews у самих активістів 10 липня.

Побачити і почути мітинг шахтарів легко: вони практично без зупинки стукають касками об асфальт в урядовому кварталі.

Як вдалося з'ясувати нашому кореспондентові, на місці перебувають шахтарі з декількох шахт, причому одні до інших не мають ніякого відношення. Так, перші прийшли під ОП з вимогою повернути заборгованість по заробітній платі, другі - виступають проти зупинки вугледобувної галузі.

"Ті, що були проти зупинки, пішли додому, точніше в готель, тепер під ОП прийшли ті, у яких борги по зарплаті", - розповів кореспондент.

Йому вдалося не на камеру поспілкуватися з протестувальниками, виявилося, що заробітню плату прийшли вимагати працівники шахти "Надія". Вони розповіли, що вони не мають відношення до тих, які були тут зранку, у них не політична акція, вони не живуть в готелі, а просто хочуть, щоб їм погасили борги.

Відзначимо, що шахта "Надія" знаходиться у Львівській області. А ті шахтарі, які виступають проти зупинки промисловості, приїхали, попередньо, з Павлограда.

APnews також писав, що сьогодні в Києві пройшла ще одна акція - під будівлю Мін'юсту вийшли противники 5G та вакцин від COVID-19.

Новини партнерів

Небезпечніша за COVID-19: Китай заявив про спалах нової пневмонії у Казахстані
Коли Україна зможе "зняти маски" і як це відбувається у сусідніх країнах