У Херсонській ОДА хочуть збільшити кількість військових в регіоні

У Херсонській ОДА хочуть збільшити кількість військових в регіоні
Читать на русском

Гусєв вже звернувся до Ради національної безпеки і оборони, запропонувавши посилити заходи захисту на півдні України

Голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв заявив, що у Херсонській області планують збільшити кількість військових в регіоні. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву голови Херсонської ОДА в інтерв'ю Lb.ua.

Для розміщення додаткових підрозділів Збройних сил з комунальної власності регіону передадуть майно для Міністерства оборони України. Гусєв вже звернувся до Ради національної безпеки і оборони, запропонувавши посилити заходи захисту на півдні України.

Також Гусєв додав, що восени планується пронести навчання в рамках посилення територіальної оборони, які пройдуть спільно з естонцями.

"Наші навчання триватимуть близько місяця. І ми зараз спільно з оперативним командуванням Південь та Генштабом ЗСУ визначаємося щодо конкретних дат з урахуванням тих навчань, які планує провести країна-агресор. Ми будемо залучати і резерв, та інші, необхідні для ефективної територіальної оборони Херсонської області сили і засоби по моделі Союзу оборони Естонії Кайтселійту", - зазначив Гусєв.

Як повідомляв APnews раніше, командувач Військово-морських сил Збройних сил України Олексій Неїжпапа заявив, що ВМС готуються до повномасштабної військової конфронтації з Російською Федерацією.

Новини партнерів

Зеленський відреагував на смертельну аварію під Києвом, в якій загинула родина з дітьми
Якими препаратами в Україні офіційно лікують пацієнтів з COVID-19 та чому деякі з них заборонили за кордоном