У Харкові з’явиться перша консалтинг-зона "Дія.Бізнес": терміни відкриття та послуги

У Харкові з’явиться перша консалтинг-зона "Дія.Бізнес": терміни відкриття та послуги
Читать на русском

В консалтинг-зоні з’явиться зона, де можна буде залишити дітей, поки батьки планують, як будувати бізнес

Через місяць у Харкові відкриється перша консалтинг-зона для підприємців "Дія.Бізнес". Про це повідомляє APnews з посиланням на допис заступниці Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерії Іонан у Facebook.

"Наша мета - створити такі центри підтримки підприємництва у кожному регіоні України. Такі мережі центрів працюють в багатьох країнах для того аби допомогти підприємцям", - йдеться в повідомленні.

Сервіс надає низку послуг, серед яких отримання консультації з 12 різних напрямків, відвідування освітніх заходів та навчання на освітніх програмах. Також можна скористатись можливістю тестування свого продукту та придбати необхідні товари для саморозвитку.

В консалтинг-зоні з’явиться зона, де можна буде залишити дітей, поки батьки планують, як будувати бізнес.

"Такі центри стануть центрами притяжіння підприємців з міста та з усього регіону. Саме тут можна буде проконсультуватись щодо створення власного бізнесу, фінансового плану, маркетингу та продажів, юридичної підтримки, доступу до фінансів та фандрейзингу", - додала Іонан.

У Харкові з’явиться перша консалтинг-зона "Дія.Бізнес": терміни відкриття та послуги

Як повідомляв APnews раніше, Кабмін підтримав запуск проекту оформлення статусу безробітного та отримання допомоги з безробіття онлайн через портал "Дія".

Новини партнерів

Кабінет громадянина України: що держава про нас знає і як це працює
Скандальний "Велюр": чому ресторан Тищенка продовжує приймати гостей в період карантину і що там відбувається зараз