У Харкові суд скасував результати місцевих виборів до міської ради

У Харкові суд скасував результати місцевих виборів до міської ради
Читать на русском

Адмінсуд скасував протокол виборчкому і зобов'язав його "продовжити дії по встановленню результатів виборів депутатів Харківської міської ради".

Другий апеляційний адміністративний суд скасував протокол Харківської міської ТВК про результати виборів депутатів до міської ради. Про це APnews пише з посиланням на з дані на сайті Судової влади України.

Відповідне рішення ухвалили через апеляцію кандидата в депутати Харківської міськади від партії "Слуга народу" Олексія Ваца на рішення суду першої інстанції.

У своєму позові Вац просив визнати протиправним і скасувати протокол Харківської міської ТВК та зобов'язати виборчу комісію визнати вибори такими, що не відбулись, та призначити повторні.

Апеляційний адмінсуд задовольнив вимоги Ваца лише частково: скасував протокол виборчкому і зобов'язав його "продовжити дії щодо встановлення результатів виборів депутатів Харківської міської ради".

Рішення апеляційного адмінсуду набуло чинності у день його оголошення 13 листопада і не підлягає оскарженню.

Варто зазначити, що за результатами виборів у Харкові 34 місця у міськраді отримали політики «Блоку Кернеса — Успішний Харків», 19 — ОПЗЖ, по 9 місць отримали «Європейська Солідарність» та «Слуга Народу», сім — у «Партії Шарія» та шість — у «Блоку Світличної «Разом!».

Раніше APnews повідомляв, Кернес повернеться до Харкова і відкриє першу сесію міськради: названа дата.

Новини партнерів

Російський телеведучий Дмитро Хрустальов впав у кому
Синоптики попередили про мокрий сніг та морози вдень до -3