У Харкові сталась пожежа на території колишнього заводу «Червоний хімік». Відео

У Харкові сталась пожежа на території колишнього заводу «Червоний хімік». Відео
Ексклюзив
Читать на русском

Жертв та постраждалих немає

У Харкові сталась пожежа на території коксохімічного заводу. У ДСНС підтвердили, що виклик надійшов на адресу Новожанівська, 1 - де якраз і розташовується Коксовий завод. Проте пізніше з'ясувалось, що пожежа сталась на території колишнього заводу "Червоних хімік", що розташовується за тією ж адресою, що і коксохімічний завод.

Про це в коментарі APnews розповів прес-секретар ДСНС Харківської області Ігор Лупандин.

Він зазначив, що про масштаби пожежі та жертв поки нічого не відомо. Проте додав, що на території розташовано декілька підприємств та будівель, тому сказати, що горить саме хімзавод поки не може.

"Я так розумію, що там є декілька підприємств, тому поки не можу сказати - на якому саме сталось загоряння та що горить", - сказав він.

Оновлено, уточнено: Як з'ясувалося, горіла будівля на території колишнього заводу "Червоний хімік". Загоряння сталось в одноповерховій виробничо-складській будівлі та розповсюдилась на площі близько 500 м кв.

Як констатували у ДСНС, жертв та постраждалих немає. До гасіння було залучено 40 чоловік особового складу та 10 одиниць техніки. Станом на 17:30 пожежу повністю ліквідували.

Новини партнерів

У Мінську ОМОН "пакував" пенсіонерів, які вийшли на протест
«Схопити за роги» і «вбити двох зайців»: В Іспанії зоозахисники вимагають заборонити «тваринні образи»