У Харкові можуть встановити пам'ятник Кернесу, - заява

У Харкові можуть встановити пам'ятник Кернесу, - заява
Читать на русском

Пам'ятник, вулиця, проспект, - наразі влада Харкова ще не визначилися, як вшанувати пам'ять Геннадія Кернеса.

У Харкові можуть поставити пам'ятник Геннадію Кернесу або назвати на його честь вулицю. Про це повідомляє APnews з посиланням на видання "Страна".

Відповідне заяву зробив секретар Харківської міськради Ігор Терехов.

«Увічнити людину можна по-різному. Це може бути як пам'ятник, так і вулиця, проспект, названі його ім'ям. Ми зараз думаємо, як це зробити. Хоча я вважаю, що Кернес вже і так увічнив себе багато в чому в Харкові. Наше завдання - зробити так, щоб пам'ять про Кернеса збереглася у людей», - заявив політик.

Як уточнив Ігор Терехов, Геннадій Кернес був його другом, який завжди допомагав близьким.

«Ми дружимо останні 10 років. Ми проходили з ним різні етапи життя, але я завжди в ньому цінував одну якість: він умів дружити. Кернес важко сходився з людьми, але розходився ще важче. Не було такого, щоб він не прийшов на допомогу. Він робив для близьких людей все можливе і неможливе. Кернес дуже чуйний. Якщо він дружив, він дружив назавжди ", - додав чиновник.

Нагадаємо, 17 грудня мер Харкова Геннадій Кернес помер від ускладнень, викликаних коронавірусом. У наступні три місяці місцева влада повинна організувати вибори нового міського голови. Наразі у будівлі харківської мерії жителі міста вшановують пам'ять політика.

Ранее APnews сообщал, «місто сумує, сумують харків'яни»: жителі Харкова почали складати вірші про Кернеса.

Читайте також:

Новини партнерів

Мірчу Луческу дискваліфікували за порушення правил в матчі з "Колосом"
«Місто сумує, сумують харків'яни»: жителі Харкова почали складати вірші про Кернеса