У Харкові комунальне підприємство придбало iPhone останньої моделі за майже 26 тисяч

У Харкові комунальне підприємство придбало iPhone останньої моделі за майже 26 тисяч
Читать на русском

Представники громадської організації "Харківський антикорупційний центр" зазначили, що "Міськелектротранссервіс" у першому півріччі 2020 року мав збиток у 64,3 млн грн

Комунальне підприємство "Міськелектротранссервіс", яке обслуговує наземний електротранспорт, закупило одну з останніх моделей телефонів Apple - iPhone 11 256 Purple Dual Sim. Про це повідомляє APnews з посиланням на Суспільне.

iPhone 11 256 Purple Dual Sim коштує 25 860 гривень.

Представники громадської організації "Харківський антикорупційний центр" зазначили, що "Міськелектротранссервіс" у першому півріччі 2020 року мав збиток у 64,3 млн грн.

Директор комунального підприємства Владислав Васенко заявив, що "це не телефон директору і не телевізор в його кабінет", iPhone 11 вирішили купити для бухгалтера, інші моделі зі схожими параметрами не набагато дешевші.

"Знаєте, якось для головного бухгалтера, який постійно працює з банками, документами, онлайн, пересилає таблиці, це саме те, що потрібно. І підприємство з обігом, де тільки фонд заробітної плати близько 13 млн грн на місяць, напевно, може собі один раз купити якісний телефон головному бухгалтеру. В сьогоднішньому житті - це як ручки й олівці. Думаєте, комунальне підприємство - це що? Дикі люди з лопатами й в тілогрійках? Це люди, які проєктують і будують системи, у нас є інженери, ми люди, які живуть у сучасному світі", - розповів він.

Водночас Васенко уточнив, що "Міськелектротранссервіс" за визначенням не може бути прибутковим.

"У нас немає дохідної частини як такої. У нас тільки витрати. Ми утримуємо трамвайні шляхи, тому якщо у мене з'явиться прибуток, значить, у мене помилився головний бухгалтер", - вказав він.

За його словами, "Міськелектротранссервіс" купує не тільки iPhone, а й дорожчу техніку.

"Ми ж купуємо не тому, що це остання модель, а тому що є ті параметри, які потрібні. Подивіться, які комп'ютери ми купуємо до центру управління світлофорним рухом. Ви очманієте! Вони коштують понад 100 тисяч гривень. І це тільки системний блок", - додав Васенко.

Як повідомляв APnews раніше, біля Маріїнського палацу в Києві співробітники комунальних служб перекопали територію парку, після чого залишили розриті ями і траншеї.

Головнокомандувач ЗСУ Хомчак одужав від коронавірусу
У сімох областях призначили нових голів прокуратур

Новини партнерів