У Харкові евакуйовані з Уханя люди зійшли з літака

У Харкові евакуйовані з Уханя люди зійшли з літака
Читать на русском

Всього до України прилетіли 72 пасажири, 22 члени екіпажу і супровідного медичного персоналу

У Міжнародному аеропорту Харкова громадяни України та інших країн, яких евакуювали з китайського міста Ухань, зійшли з літака, прикордонники вже оформили 94 особи. Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

Всього до України прилетіли 72 пасажири, 22 члени екіпажу і супровідного медичного персоналу. Серед пасажирів, які будуть спрямовані на обсервацію, 45 громадян України і 27 іноземців.

Біля трапа літака прикордонний контроль тільки провів ідентифікацію і проставив позначки в паспортні документи іноземців.

"Прикордонний контроль здійснюється в захисному спорядженні з дотриманням всіх норм і правил санітарно-епідеміологічної безпеки відповідно до Міжнародних медико-санітарних правил Всесвітньої організації охорони здоров'я у відокремленій зоні аеропорту", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляв APnews раніше, поруч з медичним центром Національної гвардії України у Нових Санжарах у Полтавській області, де будуть розміщені евакуйовані з китайського міста Ухань, декілька сотень місцевих жителів продовжують протест.

Новини партнерів

Госпіталізовані з Diamond Princess в Японії українці одужали
Протестувальники почали палити шини у Нових Санжарах