У Харківській області закрили психоневрологічний інтернат через спалах коронавірусу

У Харківській області закрили психоневрологічний інтернат через спалах коронавірусу
Читать на русском

На самоізоляції знаходяться 27 осіб з-поміж персоналу, серед них і директор

У Піско-Радьківському психоневрологічному інтернаті у Харківській області станом на вечір, 27 травня, коронавірус виявили у десяти осіб. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву директора Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації Юрія Шпарагу.

За його словами, з тих, хто захворів, сім осіб - обслуговуючий персонал. На самоізоляції знаходяться 27 осіб з-поміж персоналу, серед них і директор. Загалом постійно у психоневрологічному інтернаті перебувають 119 осіб, серед яких 85 осіб - обслуговуючий персонал.

З 8:00 четверга, 28 травня, доступ в інтернат повністю закрили, підопічні та персонал будуть знаходитись на карантині, не залишаючи інтернатну установу.

"Тестування на наявність вірусу проведено стовідсотково як підопічних так і персоналу. Вхід в інтернатну установу взято під контроль представниками поліції. Сьогодні до установи додатково направлено засоби захисту : медичні захисні маски, респіратори, захисні окуляри, 100 захисних костюмів, 200 пар рукавичок. Також засоби захисту спрямовано до територіального центру Борівського району. Ситуація в установі повністю керована та контрольована. Наймолодшому підопічному 30 років, найстарішому 98", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляв APnews раніше, у Києві станом на 1 травня закрили на строгий карантин два гуртожитки, там зафіксували осередки захворювання Covid-19.

Новини партнерів

В Україні підлітки зможуть комплексно оформлювати документи - інструкція
На Житомирщині вчителька відправила у Viber-групу оголене фото і заплатила за це штраф