У Харківській області горить 20 гектарів хвойного лісу

У Харківській області горить 20 гектарів хвойного лісу
Читать на русском

Пожежу локалізували, а загрози верховому лісу немає.

В Харківській області загоряння сухої трави та очерету поширилось у бік хвойного лісу, внаслідок чого на 20 га ще до приїзду рятувальників спалахнула пожежа. Про це повідомляє APnews з посиланням на Держслужбу з надзвичайних ситуацій.

За повідомленням надзвичайників, поблизу селища Красний Кут Краснокутського району на території Володимирівського лісництва Гутянського лісового господарства трапилась пожежа в лісовому масиві.

"Спочатку виникло загоряння сухої трави та очерету на відкритій території. Та згодом з-за сильних поривів вітру пожежа почала розповсюджуватись в бік хвойного лісу. Відбулося займання хвойної підстилки, очерету на болоті, гілля та повалених дерев”, - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, до моменту прибуття рятувальників, вогонь розповсюдився на загальну територію близько 20 га. До гасіння пожежі залучені 15 пожежних автоцистерн, 85 осіб особового складу ДСНС, 4 пожежні автоцистерни, 1 трактор та 21 працівник лісового господарства.

Наразі пожежу було локалізовано, а загрози верховому лісу немає.

Як повідомляв APnews раніше, у Чорнобильській зоні надзвичайники намагаються локалізувати 2 осередки горіння пеньків, залишків деревини та торфянику.

Новини партнерів

У Києво-Печерській лаврі коронавірусом захворіли всі священники, - УПЦ МП
Цвинтарні патрулі і п'яні нелегали: що відбувається в місцях поховань в карантинному Києві