У Казахстані натякнули, що не мають наміру підтримувати агресію РФ проти України та «створювати лазівки» для обходу санкцій ЄС

У Казахстані натякнули, що не мають наміру підтримувати агресію РФ проти України та «створювати лазівки» для обходу санкцій ЄС
Читать на русском

рф вирішила запровадити закон, який забороняє слово «війна». Вони називають це спеціальною військовою операцією. Але у Казахстані це називають так, як є.

Заступник керівника адміністрації президента Казахстану Тимур Сулейменов заявив, що Казахстан не буде інструментом для обходу санкцій проти Росії з боку США та ЄС.

"Ми дотримуватимемося санкцій. Незважаючи на те, що ми є частиною економічного союзу з РФ, Білоруссю та іншими країнами, ми також є частиною міжнародного співтовариства. Тому найменше ми хочемо, щоб до Казахстану застосовувалися вторинні санкції США та ЄС", - заявив він.

Але при цьому він додав, що Казахстан продовжуватиме інвестувати в Росії і залучатиме інвестиції для Росії.

"Інакше наша економіка не може. Але ми зробимо все можливе, щоб контролювати санкційні товари", - додав Сулейменов.

Він заявив, що російська влада хотіла, щоб Казахстан був більшим на їхньому боці.

"Але Казахстан поважає територіальну цілісність України. Ми не визнавали та не визнаємо ні ситуацію з Кримом, ні ситуацію з Донбасом, тому що їх не визнає ООН", - резюмував Сулейменов.

Новини партнерів

Відбувся масштабний обмін полоненими: Україна повернула понад 80 військовослужбовців
У Херсонській області окупанти замінували виноградники шато Трубецького та зіпсували майно