У Карабасі російських «миротворців» оточила армія Азербайджану

У Карабасі російських «миротворців» оточила армія Азербайджану
Читать на русском

Наразі МЗС РФ поки ніяк не відреагувало на цю інформацію.

У Нагірному Карабаху російські миротворці потрапили в оточення армії Азербайджану. Про це повідомляє "Sputnik: Вірменія" з посиланням на прем'єр-міністра Вірменії Нікола Пашиняна, передає APnews.

За словами політика, у регіоні в азербайджанське оточення потрапили не лише вірменські військовослужбовці, а й підрозділи російських миротворців. Раніше аналогічну інформацію озвучив і президент невизнаної НКР Араік Арутюнян.

«За нашими даними, російські миротворці також знаходяться в оточенні. Є проблеми зі зв'язком через місцевість. Також по ряду обставин є проблеми з комунікацією. Причому такі проблеми є і у миротворців, і тут у нас має місце певна кризова ситуація ", - заявив політик.

Вірменія vs Азербайджан: довідка

27 вересня карабаський конфлікт Вірменії та Азербайджану знову перейшов до гострої фази. Звинувативши один одного в нападі, протиборчі сторони відкрили вогонь. У цей же день Вірменія і "НКР" оголосили воєнний стан і загальну мобілізацію, Азербайджан - воєнний стан і комендантську годину в деяких містах.

10 жовтня Вірменія та Азербайджан під час 10-годинних переговорів у Москві домовилися про перемир'я у Нагірному Карабасі. Згодом, попри укладені домовленості, сторони конфлікту продовжили звинувачувати один одного в збройних провокаціях.

У листопаді конфлікт нарешті завершився переконливою перемогою Азербайджану. Через місяць Вірменія заявила про спробу Баку атакувати одну з позицій вірменських військ у Нагірному Карабасі.

Раніше APnews повідомляв, Азербайджан назвав свої втрати у війні з Вірменією.

Новини партнерів

Трюк українського баскетбольного фристайлера зайняв перше місце в рейтингу FIBA за всю історію
Зеленський присвоїв 901 українці звання "Мати-героїня"