У Кабміні розповіли, коли українці зможуть зробити платну вакцину від COVID-19

У Кабміні розповіли, коли українці зможуть зробити платну вакцину від COVID-19
Читать на русском

Денис Шмигаль зазначив, що в України буде вакцина не пізніше лютого

Комерційну вакцинацію в Україні проводитимуть в один час з державної. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву прем'єр-міністра Дениса Шмигаль в інтерв'ю Інтерфакс-Україна.

За словами політика, Україна веде переговори з шістьма виробниками вакцини, яка проходить фінальну стадію клінічних досліджень.

"Ми є учасниками всесвітньої ініціативи COVAX, а також зверталися до всіх наших партнерів про необхідність поставки перших партій вакцини якомога швидше. Зараз можу стверджувати, що ці переговори дали свій результат - в України буде вакцина не пізніше лютого", - заявив прем'єр.

При цьому він вказав, що можна вибрати з трьох вакцин, які швидше за все, будуть в перших партіях поставки.

"Як тільки вакцини за прискореною процедурою будуть зареєстровані в Україні, комерційні підприємства негайно отримають можливість завозити ці вакцини в Україну. Далі - це вже питання до таких компаній, вони також ведуть свої переговори та укладають договори. Я переконаний, що це будуть паралельні процеси з державною вакцинацією", - підсумував Шмигаль.

Як раніше повідомляв APnews, голова МОЗ Максим Степанов пообіцяв почати вакцинацію від COVID-19 в середині лютого 2021 року.

Новини партнерів

Туреччина залучила гелікоптери до пошуку українських моряків з судна "Арвін"
Під Вінницею через сигарети заживо згоріли двоє людей