У гуртожитку Запоріжжя зросла кількість хворих на COVID-19

У гуртожитку Запоріжжя зросла кількість хворих на COVID-19
Читать на русском

Серед хворих коронавірусом в гуртожитку також є діти 10-17 років.

У Запоріжжі кількість хворих у Олександрівському гуртожитку зросла - підтвердили вже 15 випадків зараження. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Запорізької міської ради.

Наразі продовжується перевірка на COVID-19 усіх мешканців гуртожитку.

"На сьогодні обстежено більше сотні мешканців будинку. Загалом підтверджено 15 випадків хвороби. Серед хворих також є діти 10-17 років. Їхній стан стабільний," - йдеться у повідомленні.

У міськраді повідомили, що сьогодні мають закінчити тестування на коронавірусну інфекцію всіх мешканців, яких близько двохсот, а також провести санітарну обробку.

"Разом з тим, у двох жінок, яких вчора було направлено на обсервацію без симптомів, сьогодні підвищилася температура, тому їм дають кисень. За даними медиків, стан пацієнтів задовільний", - додали в міськраді.

Зазначається, що біля гуртожитку постійно чергують співробітники поліції, які нікого не випускають та не впускають до гуртожитку. Зараз місцева влада розв'язує питання постачання продуктів та медикаментів мешканцям гуртожитку.

Як повідомляв APnews раніше, вчора, 26 квітня, зафіксували спалах коронавірусу в одному з гуртожитків у Олександрівському районі - захворювання виявили у 11 мешканців.

Новини партнерів

Арахамія повідомив про причину пожежі на складах боєприпасів у Балаклії
Фермери під Херсоном перекрили дорогу і вимагали відновити роботу ринків