У Гаазі повідомили про секретних свідків у справі рейсу МН17

Трагедія рейсу МН17 на Донбасі
Читать на русском

Судові слухання відклали до 23 березня

Прокурори Нідерландів під час засідання суду в Гаазі у справі про трагедію рейса MH17 в небі над Донбасом у 2014 році представила нових свідків. Про це повідомляє видання NOS.

Відзначається, що один з нових свідків громадянин Російської Федерації. За даними слідчих, він у 2014 році приєднався до бойовиків на Донбасі. В його обов'язки входила охорона району, де "Бук" збив пасажирський літак.

За його словами, бойовики раділи збитому літаку, поки не виявилося, що ракета потрапила в цивільний лайнер з 300 пасажирами на борту. При цьому свідок готовий давати свідчення на умовах анонімності.

Також десяткам інших свідків загрожує переслідування з боку російських спецслужб, тому особистість цих людей тримається в секреті.

Засідання суду відклали до 23 березня, щоб судді могли ознайомитися із запитами боку захисту, прокуратури та адвокатів найближчих родичів жертв катастрофи.

Як раніше повідомляв APnews, прокурор Нідерландів Тейс Бергер під час судового слухання в Гаазі заявив, що спецслужби Російської Федерації намагаються розкрити свідків у справі про катастрофу MH17 на Донбасі.

Новини партнерів

Главою Мінкульту стала заступниця екс-міністра Бородянського Світлана Фоменко
В 2020 році українці витратять на утримання президента на 11 млн більше