У футболі з'являться додаткові заміни для гравців, які пошкодили голову

У футболі з'являться додаткові заміни для гравців, які пошкодили голову
Читать на русском

Поки що мова йде про тестування нового правила.

На щорічній нараді, яке цього разу проходило в форматі відеозв'язку, Міжнародна рада футбольних асоціацій (IFAB) прийняв рішення ввести в футбол додаткові заміни для гравців, які отримали травму голови. Про це з посиланням на офіційний сайт IFAB повідомляє APnews.

Поки що мова йде тільки про тестовому форматі таких замін - воно почнеться вже в січні наступного року. Відповідне рішення експертна комісія прийняла після тривалих нарад і обговорень.

З огляду на, що IFAB продовжив дію тимчасової правила, яке дозволяло робити по п'ять замін протягом одного матчу, є ймовірність, що ми побачимо заміну більшої половини однієї з команд в якомусь матчі. Конфедерації, національні футбольні асоціації та організатори змагань, яких зацікавило дане нововведення, будуть повинні подати відповідні заявки на участь в тестуванні в FIFA і IFAB.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що про зміни задумалися і в УЄФА. Там хочуть серйозно змінити формат проведення Ліги Чемпіонів - все для того, щоб збільшити кількість матчів за участю топ-команд Старого Світу між собою.

Новини партнерів

Найгучніше нерозкрите вбивство XX століття. Франція через 36 років відновила пошуки вбивці 4-річного Грегорі Віллема
У Вінницькій області в потрійному ДТП з позашляховиком та вантажівкою загинула людина