У Франції розшифрували “чорні скриньки” сбитого літака МАУ

У Франції розшифрували “чорні скриньки” сбитого літака МАУ
Читать на русском

Однак розслідування продовжуються

У Франції фахівці завершили розшифровку “чорних скриньок” літака МАУ, який збили у січні над Тегераном. Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву Бюро з розслідування та аналізу безпеки цивільної авіації Франції.

Заступник міністра закордонних справ Євген Єнін підтвердив це у коментарі Громадському радіо.

«Всі дані з двох самописців (річовий та параметричний) зчитані та розшифровані. Розшифрували вдало, попри зовнішні пошкодження самописців. Технічне розслідування почалось одразу після катастрофи, розшифровка - один з його етапів”, - сказав він.

Однак зазначив, що наразі невідомо, скільки буде тривати розслідування.

Нагадаємо, 8 січня в Тегерані (Іран) збили літак Boeing-737 авіакомпанії МАУ, що виконував рейс до Києва. На борту було 176 людей, всі вони загинули, серед них 11 українців. Іран визнав, що літак Boeing ненавмисне збила їх ракета, оскільки його сприйняли за ворожий об’єкт.

Але розслідування тривають й досі. Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна очікує від Ірану готовності до повного й відкритого розслідування, притягнення винних до відповідальності, виплат компенсацій, офіційних вибачень по дипломатичних каналах. “Чорні скриньки” було вирішено відправити у Францію задля “неупередженого” розслідування.

Читайте також:
Boeing розбрату. Чому за півроку Іран не покарали за ракетний удар по українському літаку
У Франції розшифрували “чорні скриньки” сбитого літака МАУ

Новини партнерів

Ситуація напружена. До пошуку "полтавського терориста" залучили СБУ, Нацгвардію і повітряну авіацію
В Україні вже четвертий день поспіль зростає кількість нових хворих COVID-19