У Фінляндії зафіксували перший випадок зараженням вірусом з Китаю

Коронавірус з Китаю
Читать на русском

Турист з Китаю залишив Ухань п’ять днів.

У Фінляндії підтвердили зараження китайським коронавірусом у туриста, який приїхав з міста Ухань. Про це заявили в середу, 29 січня, у фінському Національному інституті охорони здоров’я та соціального забезпечення, повідомили YLE.

"У туриста в лікарні Лапландії зафіксований коронавірус. Це перший підтверджений випадок у Фінляндії", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що китайський турист залишив Ухань п’ять днів тому і протягом двох останніх днів страждав від дихальної інфекції. Він звернувся до медичного центру в місті Рованіємі, де його ізолювали в окремій палаті.

За словами глави департаменту THL Мікі Салмінена, ризик поширення вірусу в країні дуже малий. Повідомляється, що заражений контактував з 15 людьми, тому за їх станом спостерігатимуть протягом наступних двох тижнів.Турист

"У Фінляндії готові до можливих випадків (зараження). У системи охорони здоров’я є плани дій. У лікарнях готові обстежити і лікувати заражених в особливих умовах", - додав Салмінен.

Як раніше повідомляв APnews, ВООЗ проведе екстрене засідання комітету з надзвичайних ситуацій через епідемію пневмонії, яку викликає китайський коронавірус.

Коментарі

Новини партнерів

У Києві горів 27-поверховий будинок у Печерському районі
Європарламент схвалив вихід Великої Британії зі складу ЄС