У ФІФА хочуть спростити систему VAR і автоматично визначати офсайди

У ФІФА хочуть спростити систему VAR і автоматично визначати офсайди
Читать на русском

Технічне забезпечення гри все ще далеко від досконалості.

У ФІФА розглядають ймовірність спрощення системи VAR для створення більш доступних систем відео асистента арбітра. Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву ФІФА.

Результати своїх тестів з економічними технологіями VAR робочій групі представили Азіатська футбольна конфедерація (AFC), Французька футбольна асоціація (FFF) і Союз європейських футбольних асоціацій (UEFA). Таким чином і ФІФА, і міжнародну раду футбольних федерацій (IFAB) отримали додаткові дані для аналізу.

Також в ході обговорення постало питання про впровадження напівавтоматичної технології фіксації офсайду. Згідно з очікуваннями футбольних чиновників, це має зробити процес розгляду положень "поза грою" максимально ефективним.

І якщо тестування такої системи вирішили спробувати в наступному сезоні, то обидва нововведення в цілому будуть рекомендувати національним асоціаціям вже у 2022-му році. Таким чином ФІФА планує встигнути до старту чергового розіграшу чемпіонату світу.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в УЄФА запропонували знову переглянути правило гри рукою. За словами представників європейської футбольної асоціації, спроба строго зафіксувати гру рукою провалилася.

Новини партнерів

В Індії пара "принесла в жертву" дівчинку і з'їла її печінку, щоб позбутися від безпліддя
Політики "злили" на рекламу $6,6 млн перед виборами - в топі "невдах" Пальчевський та Верещук