У фан-кафе "Арени Львів" можуть розмістити 75 хворих на коронавірус

У фан-кафе "Арени Львів" можуть розмістити 75 хворих на коронавірус
Ексклюзив
Читать на русском

Найближчим часом, правда, стадіону це не загрожує.

На території стадіону "Арена Львів" можуть розгорнути тимчасовий госпіталь для пацієнтів з коронавірусів. Про це на брифінгу заявив директор департаменту охорони здоров'я Львівської обласної державної адміністрації Орест Чемерис.

В ексклюзивному коментарі APnews директор стадіону Юрій Майборода розповів про те, чи дійсно це спортивна споруда можуть перетворити в госпіталь, а також про візит співробітників департаменту охорони здоров'я.

Як нам повідомили співробітники "Арени Львів" напередодні, з ними дійсно зв'язувалися представники департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА. А вже 11 листопада на стадіоні провели перевірку. "Навіть не те щоб перевіряли - знайомилися з нашими можливостями та інфраструктурою на випадок розгортання лікарняних місць в разі необхідності", - розповів Майборода.

За підсумками цієї перевірки-знайомства стадіон визнали придатним до розгортання тимчасового госпіталю. "У першу чергу їх зацікавило приміщення фан-кафе. В ньому можна розмістити приблизно 75 ліжок з хворими і близько 30 осіб персоналу", - розповів Юрій Майборода.

При цьому загальних цифр по можливій кількості хворих, яких можна буде розмістити на території стадіону, співробітники обласної адміністрації не назвали. Та й в цілому вся зустріч була швидше ознайомчою.

Саме тому стадіон продовжує працювати в штатному режимі. А сам Майборода так і не почув жодної конкретики з приводу перетворення стадіону в госпіталь. Директору стадіону не розповіли про те, як буде (і чи буде) компенсуватися зміст "Арени Львів" на період розгортання госпіталю, а також - чи зможуть працівники стадіону розраховувати на виплату зарплат під час вимушеного простою.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в Україні введуть так званий карантин вихідного дня. Відповідне рішення прийняв Кабінет міністрів на сьогоднішньому засіданні.

У Львові не планують дотримуватись карантину "вихідного дня" та назвали це рішення "дурним"
В Україні з'явиться 5G: в Кабміні назвали терміни

Новини партнерів