У Євросоюзі можуть зробити вакцинацію від коронавірусу обов'язковою

У Євросоюзі можуть зробити вакцинацію від коронавірусу обов'язковою
Читать на русском

Таке нововведення можливе лише після активної дискусії у суспільстві.

У Європейському Союзі необхідно розпочати дискусію щодо запровадження обов'язкової вакцинації від коронавірусу. З такою пропозицією виступила президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляйєн.

Про це APnews повідомляє з посиланням на брифінг фон дер Ляйн у Брюсселі, яке наводить "Європейська правда".

За її словами, зараз у Європі вакцинувалися 77% дорослого населення або 66% всього населення. За всього позитиву це означає, що третина європейців (а це близько 150 мільйонів осіб) досі не прищепилися.

"Це багато. Не кожен може бути вакцинований, як маленькі діти чи люди з медичними показаннями, але більшість можуть. І зараз необхідно розпочати дискусію, як ми потенційно можемо думати про обов'язкову вакцинацію в ЄС. Це потребує дискусії та загального підходу", - заявила фон дер Ляйєн.

Також вона запевнила, що бустерні дози будуть доступними для всіх бажаючих. Особливо з огляду на те, що компанії Pfizer і Moderna мають намір поставити ще 360 мільйонів вакцин до кінця березня.

"Ми знаємо з досвіду з дельта-варіантом, що це гонка з часом. Наші вчені вже нам сказали, що повна вакцинація та бустерні дози дають міцний захист проти коронавірусу", - зазначила президент Єврокомісії.

Як раніше повідомляв APnews, у ВООЗ заявили, що заборона на подорожі не зупинить пандемію COVID-19.

Новини партнерів

У ДБР та ОГП відмовилися розкривати, чи розслідують "хабарі в 300000 доларів" за "помилки правоохоронців" у списках РНБО
Лідера руху антивакцинаторів Стахіва випустили з СІЗО під заставу у майже 1 млн гривень