У ЄС заперечують заяву "Слуги народу", що після суду Порошенко зобов'язаний носити браслет стеження

У ЄС заперечують заяву "Слуги народу", що після суду Порошенко зобов'язаний носити браслет стеження
Ексклюзив
Читать на русском

«Ніякого браслету немає», - Гончаренко заперечив інформацію Камельчука про електронний засіб контролю.

Народний депутат від «Слуги народу» Юрій Камельчук стверджує, що згідно з рішенням суду на Петра Порошенка мали надіти електронний браслет, нардеп від «Європейської солідарності» Олексій Гоначаренко цю інформацію у коментарі APnews спростував.

«Здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в’їзд в Україну та носити електронний засіб контролю», - написав Камельчук.

Він додав, що не все так райдужно, як подають це в партії «Європейська Солідарність».

«Навіть ухвалена суддею міра запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання спричинить п’ятому президенту ряд перепон. І безумовно гарантує те, що Порошенко знаходитиметься в країні до завершення содового процесу», - заявив нардеп від «Слуги народу».

В свою чергу Олексій Гончаренко заперечив інформацію щодо електронного браслету, який має носити Петро Порошенко.

«Ніякого браслету немає. З Петра Порошенко взято зобов’язання, що він не виїжджає за межі Київської області, забрали закордонний паспорт. Також зобов’язали по першому виклику приходити на слідчі діяти. Я вважаю, що цей треш, яким вони називають цю підозру, взагалі суддя міг повернути їм. Але влада хотіла посадити Порошенка», - прокоментував нардеп від «Європейської Солідарності».

Раніше APnews написав, що Петра Порошенка відправили під особисте зобов'язання.

Нагадаємо, прокурори вимагали арешту або мільярда гривень застави. Проте суддя відпустив нардепа під особисте зобов'язання.

Особисте зобов'язання - це запобіжний захід, суть якого полягає у покладанні на підозрюваного/обвинувачуваного зобов'язання виконувати покладені на нього слідчим суддею, судом обов'язки, передбачені ст. 194 КПК. Наприклад, з'являтися до суду на прохання тощо. Підозрюваного фактично відпускають під розпис, але покладають на нього обов'язки, у разі невиконання яких до нього може бути застосовано жорсткіший запобіжний захід.

Новини партнерів

Блінкен назвав Мінські угоди єдиним шляхом вирішення конфлікту України з Росією
У Київській області на Водохреще в ополонці потонув чоловік