У ЄС вже готові санкції "з величезними наслідками" для Росії у разі нападу на Україну

У ЄС вже готові санкції "з величезними наслідками" для Росії у разі нападу на Україну
Читать на русском

В Єврокомісії заявили, що "будь-яка подальша агресія проти України підлягатиме санкціям".

Глава Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що масштабні санкції проти Російської Федерації на випадок її вторгнення в Україну вже готові.

Про це президентка Єврокомісії розповіла в інтерв'ю Le Journal du Dimanche, передає APnews.

"Будь-яка подальша агресія проти України підлягатиме санкціям із величезними наслідками. Вони вже готові.

Європейські країни єдині й діють узгоджено з США і НАТО. Ми хочемо добрих відносин із Росією, але це залежить від її дій. Вона має припинити свої провокації", - наголосила фон дер Ляєн.

Крім того, очільницю Єврокомісії запитали, чи не призведе інтеграція України в ЄС і НАТО до замороження діалогу між Росією та США та чи не торкнеться це також й інших країн, таких як Вірменія чи Грузія. На це фон дер Ляєн відповіла:

"Ми глибоко поважаємо суверенітет цих країн, а також їхню територіальну цілісність та їхню здатність вирішувати свою долю. Я знаю, що Сполучені Штати також поділяють ці принципи. Таким чином, український народ має вирішувати своє майбутнє", - підкреслила вона.

Також Урсула фон дер Ляєн пояснила, що європейська підтримка проявляється в угодах про асоціацію та вільну торгівлю, які "необхідно вивчити та поглибити", щоб торгівля товарами та послугами була більш прибутковою для України, а також для Грузії та Молдови.

Нагадаємо, як повідомляв APnews, голова російського МЗС Сергій Лавров пригрозив масштабним конфліктом в Європі, якщо Україну "затягнуть в НАТО".

Новини партнерів

Кращі ідеї подарунків для батьків до Нового року, щоб не "ламати" голову
На трасі Одеса-Миколаїв автобус виїхав на зустрічку й зіштовхнувся з BMW: п'ятьох забрала "швидка"