У двох готелях біля Ради відкриють пункти вакцинації від COVID-19 – Стефанчук

У двох готелях біля Ради відкриють пункти вакцинації від COVID-19 – Стефанчук
Читать на русском

Йдеться про готелі "Київ" та "Національний".

У Києві відкриють додаткові мобільні пункти вакцинації у готелях "Київ" та "Національний", які розташовані біля Верховної Ради.

Про це повідомив спікер парламенту Руслан Стефанчук під час погоджувальної ради, передає APnews.

"Хочу нагадати, що у Верховній Раді ми продовжуємо свою вакцинацію. Окрім цього, за попередніми домовленостями, враховуючи кількість охочих в Україні, які хочуть вакцинуватися, наскільки я знаю, у готелях "Київ" та "Національний" будуть відкриті пункти вакцинації для всіх охочих.

Тому всі, хто бачить черги, будь ласка, приїжджайте до цих готелів, які належать Управлінню Верховної Ради, ми там також будемо організовувати мобільні пункти вакцинації", - повідомив голова Верховної Ради.

Стефанчук також нагадав, що у вівторок, 2 листопада, парламентарії мають ухвалити постанову про заборону відвідування будівлі парламенту всім, і депутатам, і журналістам, які не мають щеплення проти коронавірусу або ж негативного результату ПЛР-тесту.

Нагадаємо, як повідомляв APnews, у перший день столиці у "червоній" зоні кияни без масок і дистанції "штурмують" МВЦ, щоб отримати COVID-щеплення.

Новини партнерів

У Херсоні чоловік із ножем захопив заручницю в караоке-барі та «поміняв» її на знайому
Зупинка транзиту газу через Україну посилить загрозу повномасштабної війни з Росією – Вітренко