У ДСНС пояснили, чому рятувальники виламували двері в зруйнованому будинку на Позняках

У ДСНС пояснили, чому рятувальники виламували двері в зруйнованому будинку на Позняках
Ексклюзив
Читать на русском

Рятувальники діють по протоколу, щоб забезпечити безпеку людей

Факту мародерства, в якому звинуватив рятувальників один з мешканців зруйнованого будинку на Позняках, не було, а співробітники ДСНС мають право розкрити квартиру, якщо їм не відповідають. Про це APnews розповіла речник головного управління ДСНС Світлана Водолага.

За її словами, рятувальники на місці події повинні провести евакуацію, але якщо їм не відкривають двері, то вони можуть вибити двері.

"Людина не може сам визначитися хто до нього потрапив. Рятувальники можуть вибивати двері, але тільки в тому випадку, якщо їм не відкривають. По прибуттю на місце події вони повинні провести евакуацію і перед тим, як вибивати двері, вони завжди дзвонять у дзвінок або стукають у двері. Коли вони переконаються, що ніхто двері не відчиняє, тоді вони зламують двері", - пояснила Водолага.

При цьому вона вказала, що рятувальники діють по протоколу, щоб забезпечити безпеку людей та переконатися, що в прилеглих приміщеннях нікого немає.

Як раніше повідомляв APnews, мешканці сусіднього будинку на Позняках змогли забрати свої речі в супроводі рятувальників і правоохоронців.

Новини партнерів

"Думав, що почалася війна". Мати постраждалого від вибуху будинку в Києві розповіла про наслідки катастрофи
У ДСНС пояснили, чому мешканців будинку, що обвалився, не пускають в квартири