У родича хворого на коронавірус нардепа Шахова підтвердили зараження

У родича хворого на коронавірус нардепа Шахова підтвердили зараження
Читать на русском

Шахов вказав, що у неї два дні була температура, тому було проведено дослідження, яке підтвердило, що у неї теж вірус

Народний депутат Сергій Шахов, який перший у Київській області захворів на коронавірус, заявив, що його дружина теж заразилась. Про це він повідомив у коментарі OBOZREVATEL.

Шахов вказав, що у неї два дні була температура, тому було проведено дослідження, яке підтвердило, що у неї теж вірус.

"Я не бачу у цьому жодної проблеми, і мені здається, що багато хто вже перехворів на вірус. Думаю, і діти мої теж, і родичі. Я відчуваю себе відносно добре, кашляю трішки. Дружина теж в порядку. Ми перебуваємо в ізоляції, лікуємося, згідно з розпорядженнями лікарів", - сказав нардеп.

За інформацією видання "Українська правда", коронавірусом заразилась не дружина, а сестра Шахова. Також він вказав, що наразі чекають на результати аналізів щодо коронавірусу його матір та дружина. Сім'я народного депутата ізольована.

Як раніше повідомляв APnews, народний депутат Сергій Шахов підтвердив, що одна з лабораторій виявила у нього коронавірус після поїздки в Європу.

На той момент, коли Шахов офіційно підтвердив наявність у нього коронавірусної інфекції, користувачі соціальних мереж вже активно обговорювали подію з нардепом.

Крім того, народний депутат Сергій Шахов потенційно міг заразити коронавірусом 37 осіб. І це тільки його помічники та колеги по комітету.

Новини партнерів

Карантин в столиці: Кличко відрікся від ініціаторів запуску метро у Києві
Україна вийшла на другий рівень поширення коронавірусу: обсервація після повернення з-за кордону недоцільна, - МОЗ