У ДПС України підтвердили закриття кордону на в'їзд у Білорусь, але є ряд винятків

У ДПС України підтвердили закриття кордону на в'їзд у Білорусь, але є ряд винятків
Читать на русском

Іноземцям, які при в'їзді не мають при собі негативного результату тесту на коронавірус, мають право відмовляти у перетині кордону.

Державна прикордонна служба заявила про тимчасове припинення перетину державного кордону для в'їзду в Білорусь.

Про це повідомили у Державній прикордонній службі України, передає APnews.

При цьому обмеження на в'їзд не поширюється на тих, хто прямує до РБ з дипломатичними документами, екіпажі літаків, кораблів, поїздів; близьких родичів білорусів або тих, хто має дозвіл на проживання в країні, а також на студентів та абітурієнтів білоруських ВНЗ; тих, хто прямує до РБ на вакцинацію.

Зазначається, що громадян, які в'їжджають до Білорусі з "червоних" регіонів, зобов'яжуть пройти самоізоляцію. За цей час такі громадяни не мають права покидати країну.

Крім того, іноземці від 6 років повинні мати при собі документи, які підтверджують відсутність захворювання на коронавірус. Тобто, результати негативного ПЛР-тесту, зробленого протягом трьох днів до перетину кордону. Однак, ця вимога не стосується громадян, які мають дозвіл на проживання у Білорусі.

Наголошується, що іноземцям, які при в'їзді не мають при собі негативного результату тесту на коронавірус, мають право відмовляти у перетині кордону.

Нагадаємо, як писав APnews, Литва планує ввести надзвичайний стан на кордоні з Білоруссю.

Новини партнерів

Смертельна авіакатастрофа на Прикарпатті: поліція відкрила кримінальне провадження
Вибух на хімзаводі в Німеччині: зниклих безвісти визнали загиблими