У Донецькій області КПВВ з 10 червня можуть не відкрити, назвали причину

У Донецькій області КПВВ з 10 червня можуть не відкрити, назвали причину
Читать на русском

Відкриття КПВВ планувалося з 10 червня

Контрольні пункти в'їзду/виїзду у Донецькій області можуть не відкрити через зростання кількості захворювань за останній тиждень. Відкриття КПВВ планувалося з 10 червня.

Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву глави Донецької адміністрації Павла Кириленка.

Так, очільник Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко не є прибічником відкриття КПВВ на Донбасі з огляду на епідеміологічну ситуацію щодо захворювань на COVID-19.

«Гострим питанням у нас лишається відкриття КПВВ. Дату відкриття я наразі не назву. Беру на себе всю відповідальність, в принципі, як і завжди, і в цьому випадку, я не є прибічником відкриття КПВВ, як би хтось не маніпулював би цією ситуацією», - сказав очільник області.

До цього питання, на думку Кириленка, можливо виважено підійти лише після детального вивчення ситуації.

«Знаю, що багато людей мають родичів на підконтрольній території, але також прошу поставитися всіх із розумінням. Той результат, який без перебільшення вагомий, який досягли в боротьбі з пандемією на території області, він просто може бути зведений нанівець. ... І ми тоді навіть не будемо казати про другу хвилю, ця друга хвиля може настати вже зараз. Тому, будь ласка, з розумінням поставтеся до цього», - наголосив керівник області, звертаючись до мешканців Донеччини.

Як повідомляв APnews раніше, дві області в Україні скасували послаблення карантину через ріст захворюваності на COVID-19.

Новини партнерів

Німеччина не буде евакуювати з-за кордону своїх хворих громадян, які виїхали на відпочинок
Дві області в Україні скасували послаблення карантину через ріст захворюваності на COVID-19