У Дніпропетровській області встановили наметовий табір для обсервації. Відео

У Дніпропетровській області встановили наметовий табір для обсервації. Відео
Читать на русском

Табір розрахований для проживання 130 людей.

На Дніпропетровщині, поблизу села Могилів, встановили єдине в Україні наметове містечко для обсервації людей, що повернулись з-за кордону через пандемію коронавірусу. Про це повідомили у Дніпропетровській обласній державній адміністрації.

«Обласний штаб протидії коронавірусу продовжує дбати про безпеку мешканців регіону. Лише за два дні розгорнули велике наметове містечко для людей, які повертаються в область та потенційно можуть бути інфіковані COVID-19. Там вони перебуватимуть на двотижневій обсервації, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

Бондаренко додав, що у разі необхідності люди зможуть отримати кваліфіковану медичну допомогу. На території постійно знаходитимуться лікарі.

За даними ОДА, рятувальники встановили 65 наметів, пристосованих для проживання 130 людей. У кожному – по два ліжка та обігрівач. Облаштували господарчу частину, зону санітарної обробки та намети з душовими й роздягальнями. Розгорнули 2 намети для медичного персоналу.

Зазначається також, що на території є засоби для дезінфекції та спеціальний автомобіль для термічної обробки речей й постільної білизни.

Як повідомляв APnews раніше, Кабмін посилює в Україні карантинні заходи.

Новини партнерів

У Чорнобильській зоні сталася масштабна лісова пожежа: досі триває ліквідація
Бойовики продовжують обстріли позицій ООС на Донбасі: режим тиші порушили вже 7 разів