У "Дії" тепер можна згенерувати посвідчення ветерана та учасника Революції Гідності

У "Дії" тепер можна згенерувати посвідчення ветерана та учасника Революції Гідності
Читать на русском

Документ формується разом із унікальним QR-кодом.

У програмі "Дія" тепер можна створити електронне посвідчення ветерана, яке можна пред'являти без додаткового пред'явлення документа в паперовій формі. Про це APnews повідомляє з посиланням на трансляцію засідання Кабінету Міністрів України.

У документі про зміни в постановах Кабміну йдеться, що електронне посвідчення ветерана містить відомості про видане "Посвідчення учасника бойових дій", "Посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни", "Посвідчення учасника війни" або "Посвідчення члена сім'ї загиблого".

Також нова ухвала стосується і постраждалих учасників Майдану. Сам документ формується разом із унікальним QR-кодом, який забезпечує перехід за посиланням на відповідні реєстри.

Зазначимо, що е-посвідчення ветерана формується в "Дії" за бажанням. Так, якщо людина не дала згоди на показ у е-посвідченні ветерана оцифрованого образу, такий документ ні в порталі, ні у додатку не формується.

Раніше APnews повідомляв, що в "Дії" тепер можна згенерувати довідку про відсутність судимості, а також змінити місце реєстрації.

Новини партнерів

Туш для вій та магнітні кульки для мастурбації: На Волині медики рятували статеві органи підлітків
ДБР хоче притягнути до відповідальності керівництво військової частити, де Рябчук розстріляв людей