У деяких регіонах України потрібно посилити карантин, - ВООЗ

У деяких регіонах України потрібно посилити карантин, - ВООЗ
Читать на русском

Але в той же час відзначили, що на національному рівні Україна готова до послаблення карантинних обмежень

У Всесвітній організації охорони здоров'я вважають, що в деяких регіонах України карантинні обмеження необхідно посилити. Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву глави українського представництва організації Ярно Хабіхта в інтерв'ю РБК-Україна.

Він зазначив, що на національному рівні Україна готова до послаблення карантинних обмежень, але ситуація в деяких регіонах не дозволяє пом'якшувати обмеження.

"Дивився статистику, такі регіони, як Львів, Львівська область, Чернівці, Закарпаття, Рівне - вони відповідають за половину всіх випадків. Тобто на національному рівні ми можемо послаблювати карантин, але в таких регіонах ці заходи повинні бути навпаки посилені", - заявив Хабіхт.

І зазначив, що влада може приймати рішення слабшати карантин в Україні, але потрібно контроль за обласним, районним та місцевим рівнями. Він пояснив, що в Україні є потреба в місцевій адаптації і важливо, щоб в областях не було зростання кількості заражених.

"Як ми бачили в інших країнах, ситуація може вийти з-під контролю, і, можливо, доведеться повернутися до попередніх заходів", - додав він.

APnews також писав, що в школах України можуть ввести змішаний формат навчання.

Читайте також:

Новини партнерів

В Україні за минулу добу знову зафіксовано понад 800 хворих COVID-19
В школах України можуть ввести змішаний формат навчання, - Степанов