У ДБР проходить конкурсний відбір людей для контролю роботи Бюро: як проголосувати і чому це важливо

У ДБР проходить конкурсний відбір людей для контролю роботи Бюро: як проголосувати і чому це важливо
Читать на русском

Конкурс триває всього добу і закінчується о 00:00 2 грудня - вже зовсім скоро

Сьогодні стартував конкурсний відбір до ради, яка буде контролювати Державне бюро розслідувань в Україні. Таким чином кожен українець може зробити свій вклад в боротьбу з корупцією, проголосувавши за того чи іншого кандидата, який увійде до складу Наглядової ради.

Редакція APnews розповідає, що це за конкурс, хто балотується і як проголосувати.

Що це за конкурс?

Державне бюро розслідувань запустило конкурсне голосування за членів Ради громадського контролю при ДБР. Як зазначає сам правоохоронний орган, Рада громадського контролю - "це колегіальний консультативно-дорадчий орган, що утворюється для забезпечення прозорості та цивільного контролю за діяльністю Державного бюро розслідувань.".

Як буде працювати Наглядова рада контролю?

Члени спостережної ради забезпечуватимуть прозорість діяльності Бюро, будуть впливати на процес взаємодії ДБР і суспільства і "передавати" керівництву органу суспільні настрої. Простіше кажучи, всіляко його контролювати. У свою чергу ДБР буде зобов'язане регулярно вести звітність перед членами ради і обговорювати з ними свою діяльність, приймаючи ті чи інші рішення.

Скільки триватиме конкурс?

Конкурс триває всього добу: починаючи з 00:00 год 1 грудня (сьогодні вночі) і закінчуючи 00:00 год 2-го грудня (протягом доби). Проголосувати може кожен українець не більше ніж за 5 кандидатур.

Хто балотується?

Екс-нардеп Надія Савченко анонсувала свою участь у відбірковому конкурсі на посаду члена Громадського контролю Державного бюро розслідувань. Крім неї, за словами журналіста Василя Апасова, в списку також присутні політолог Буряченко Олексій і відомий адвокат Денис Колесников.

Друзья мои, прошу вас, не полениться, максимально включиться и поддержать на выборах в РГК при ГБР следующих кандидатов:...

Опубликовано Василием Апасовым Вторник, 1 декабря 2020 г.

Як взяти участь?

Для того, щоб взяти участь в голосуванні, слід перейти за посиланням і, слідуючи підказкам, віддати свій голос за кандидатів, яких ви підтримуєте. Нагадаємо, проголосувати можна не більше ніж за 5 людей.

Відзначимо, що для того, щоб віддати свій голос, потрібно буде пройти процедуру ідентифікації - через банк, ID-картку або за допомогою інших способів. Якщо жоден із запропонованих варіантів вам не підходить, не впадайте у відчай - за допомогою підказок в інтернеті можна зробити собі електронний цифровий підпис та зареєструватися за допомогою нього.

Новини партнерів

У МОЗ пояснили, чому громадський транспорт працюватиме в локдаун
Єфремов написав листа з вибаченнями родичам загиблого в ДТП Захарова