У чотирьох областях України серйозні і небезпечні проблеми з тестами на Covid-19

У чотирьох областях України серйозні і небезпечні проблеми з тестами на Covid-19
Читать на русском

Також серйозна ситуація склалася і в Києві.

Під час виступу в залі Верховної Ради міністр МОЗ Максим Степанов розповів про те, в яких містах склалася серйозна проблема з тестами на COVID-19. Про це APnews повідомляє з посиланням на виступ Степанова.

"Ми знаємо про проблему з тестуванням і бачимо в яких містах у нас виникає ця проблема. Зараз це Донецька, Дніпропетровська, Харківська, Одеська області та місто Київ. Немає проблем в Закарпатті, Чернівцях та інших регіонах", - розповів Степанов.

При цьому, єдиним шляхом до виправлення цієї ситуації Степанов назвав той шлях, по якому міністерство охорони здоров'я йде з квітня. Йдеться про постійне збільшення числа тестувань. "Ми збільшуємо постійно кількість тестів, докуповує постійно обладнання та навчаємо фахівців", - запевнив Степанов.

І якщо зараз число тестів встановилося на рівні 30-35 тисяч, то вже до середини листопада їх число має зрости до 50 тисяч штук, а вже в кінці року їх число, досягне 75 000 тестів.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що під час свого виступу в ВР Максим Степанов також пообіцяв збільшити число місць в лікарнях для хворих коронавірусом до 26 000 вже до середини листопада.

Новини партнерів

Рада підтримала створення штабу по боротьбі з COVID-19: список нововведень
У МОЗ пояснили, чому не всі школи пішли на канікули в один день