У Чорному морі через витік палива з "Делфі" могло загинути все живе, - еколог

У Чорному морі через витік палива з "Делфі" могло загинути все живе, - еколог
Ексклюзив
Читать на русском

Пляма нафти у морі на узбережжі Одеси досягла 7,5 тисяч квадратних метрів, під нею могли загинути живі організми.

Із затонулого на узбережжі Одеси танкера "Делфі" неодноразово витікало паливо. Наразі фахівці виявили пляму у морі, площею майже 7,5 тисяч квадратних метрів.

Обласна державна адміністрація міста Одеси визнала крах танкера Делфі - надзвичайною ситуацією місцевого рівня.

Редакція APnews з’ясовувала, до яких екологічних наслідків може призвести вміст нафтопродуктів у Чорному морі.

Еколог Олександр Показовий нам пояснив, що плівка, яка утворюється за рахунок вмісту нафти у воді, фактично перекриває доступ кисню живим організмам, які знаходяться у морі. Є велика ймовірність того, що під плямою у 7,5 тисяч квадратних метрів померло майже все живе, адже з моменту першого виливу палива пройшло більше за місяць.

"Вилив палива небезпечний тим, що нафтопродукти - це токсини, які забруднюють природнє середовище і водойми. Через це гине практично все живе, що знаходилося в зоні ураження. Нафта – легка, вона створює плівку на поверхні води, через що зменшується розчинність кисню у воді. Відповідно, живі організми, які мешкають у воді, навіть не потрапляючи в зону забруднення, можуть гинути через те, що водний простір, вкритий нафтою, - непридатний для життя живих організмів.

Це дуже шкідливо, проте для того, щоб оцінити ступінь одеського інциденту, потрібно на місці брати пробу води. Такі державні органи як екологічна інспекція мають встановлювати шкоду, завдану довкіллю.

В таких надзвичайних випадках за певний час акваторія очищується і екологічний баланс відновлюється. Від того, які об’єми нафтопродуктів потрапили у воду залежить, наскільки швидко вдасться локалізувати розлив і прибрати нафтопродукти. Все залежить від того, як швидко відновиться екосистема моря", - наголосив еколог.

За словами Показового, абсорбент, який використовують для того, щоб локалізувати і стримати розлив нафти у морі – дієвий, проте водне середовище це може не врятувати.

"Абсорбент дієвий, тому що сучасні засоби, які використовуються для збирання нафтопродуктів, показують свою дієвість на інших прикладах. Наприклад, це працювало, коли траплялися набагато більші виливи нафти, як у Карибському морі. Був прецедент, коли була дуже пошкоджена свердловина і нафта виливалася в море багато місяців поспіль. Взагалі такі катастрофічні явища, які траплялися в історії людства (принаймні в наш час), то саме так з такими розливами нафти і боролися.

Це дає певний ефект, якщо абсорбент використовується в тих об’ємах, які необхідні для збирання нафтопродуктів. Іншого вибору просто немає – треба тільки використовувати ті технології, які на сьогодні відомі людству", - зазначив еколог.

Нагадаємо, що танкер "Делфі" знаходиться за 10 миль від одеського пляжу "Дельфін" ще з 21 листопада 2019 року. Дві спроби прибрати судно виявилися невдалими.

Після останньої невдалої спроби прибрати танкер з моря було прийнято рішення передати це питання до компетенції Адміністрації морських портів України. На роботи з підняття судна з моря можуть витратити 24 мільйони гривень.

Як повідомляв APnews, на підйом "Делфі" хочуть витратити 24 млн грн. Танкер може пролежати в морі до 2021 через "паперову тяганину".

Новини партнерів

Ізраїль оголосив про надзвичайний стан на кордоні з Ліваном
Мірча Луческу відмовився тренувати "Динамо" через агресію ультрас - Румунські ЗМІ