У Чорнобильській зоні пожежники гасять два осередка займань - залучили вертоліт

У Чорнобильській зоні пожежники гасять два осередка займань - залучили вертоліт
Читать на русском

За добу авіація скинула 176 тонн води на пожежу в Чорнобильській Зоні.

У Чорнобильській зоні надзвичайники намагаються локалізувати 2 осередки горіння пеньків, залишків деревини та торфянику. На допомогу вилетів вертоліт. Про це повідомляє APnews з посиланням на Держслужбу з надзвичайних ситуацій.

“Станом на 7 год. 26 квітня у Зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення підрозділами ДСНС надається допомога ДАЗВ у гасінні пожеж на території Луб’янського, Паришівського, Дитятківського та Денисовицького лісництв. Основні зусилля спрямовані на локалізацію 2 осередків (с. Крива Гора та с. Рудьки – с. Буряківка) тління пеньків, залишків деревини та торфянику в осередках пройдених вогнем”, - йдеться у повідомленні.

Вказано, що для облаштування протипожежних розривів залучили важку інженерну техніку ДСНС та ще 5 шляхопрокладачів Збройних Сил України. Інженерна техніка створила 987 км мінералізованих смуг. До гасіння залучено 1 тис. 50 осіб та 250 одиниць техніки, з них від ДСНС 1 тис. 17 чоловік особового складу та 230 одиниць техніки, у тому числі 2 вертольоти, якими 25 квітня здійснено 57 скидів – 114 т води (з початку робіт здійснено 2230 скидів – 5 тис. 130 т води).

“О 7:44 вертоліт Мі-8 ДСНС вилетів з міста Ніжин для гасіння пожеж у Зоні відчуження”, - додали в ДСНС.

Повідомляється, що радіаційний фон у місті Києву та у Київській області перебуває у межах норми та не перевищує природних фонових значень.

Як повідомляв APnews раніше, в ДСНС розповіли про стан пожеж на Київщині та Житомирщині.

Читайте також:

Новини партнерів

"Оголосили швидко і таємно": Конкурс на голову податкової служби добігає кінця
50 гривень або діра в огорожі: як потрапити на закрите кладовище в Києві у розпал карантину