У Чорнобильській зоні понад 1340 осіб продовжують гасити три осередки вогнища

У Чорнобильській зоні понад 1340 осіб продовжують гасити три осередки вогнища
Читать на русском

До гасіння пожеж залучено три вертольоти.

Станом на 7:00 вівторка, 21 квітня, у Чорнобильській зоні відчуження підрозділи ДСНС продовжують допомагати ДАЗВ ліквідувати пожежі на території Корогодського, Луб’янського, Паришівського, Дитятківського та Денисовицького лісництв.

Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу ДСНС.

У повідомленні йдеться, що основні зусилля спрямовані на локалізацію трьох осередків (с. Розсоха, с. Крива Гора та с. Рудьки – с. Буряківка) тління пеньків, залишків деревини та одного торф’янику в осередках пройдених вогнем.

Зазначається, що для облаштування протипожежних розривів залучено важку інженерну техніку ДСНС та додатково 8 шляхопрокладачів Збройних Сил України. Інженерною технікою створено 515 км мінералізованих смуг.

До гасіння залучено 1343 особи та 299 одиниць техніки, з них від ДСНС 1201 людина особового складу та 248 одиниць техніки, у тому числі 3 вертольоти ДСНС, якими 20 квітня здійснено 189 скидів – 378 т води.

В свою чергу на Житомирщині, станом на ранок 21 квітня рятувальники ДСНС надають допомогу працівникам Виступовицького лісництва та Словечанського лісового господарства, щодо гасіння окремих осередків тління трав’яного настилу, пеньків та деревини.

До гасіння залучено 1077 осіб та 157 одиниць техніки, з них від ДСНС 176 людей о/с та 41 одиниця техніки.

У Чорнобильській зоні понад 1340 осіб продовжують гасити три осередки вогнища

Як повідомляв APnews, у МВС вважають диверсію однією з основних версій масових пожеж в Україні.

Новини партнерів

Трамп знайшов спосіб, як захистити робочі місця для американців під час пандемії
Мінімум за 30 років: вартість нафти WTI впала до 0 доларів