У Чорнобилі ще тліє, на Житомирщині продовжують гасити: в ДСНС розповіли про стан пожеж в Україні

У Чорнобилі ще тліє, на Житомирщині продовжують гасити: в ДСНС розповіли про стан пожеж в Україні
Читать на русском

Підрозділи гасять окремі осередки тління пеньків, залишків деревини та торф’янику. А пожежу у заповіднику Житомирської області продовжують ліквідовувати

Станом на 29 квітня пожежі у лісових масивах Зони відчуження локалізовані. Але досі тліють пеньки, залишки деревини й торф’яника. Що стосується Житомирської області - в одному районі все ще є пожежа, а також поодинокі осередки тління. Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-службу ДСНС України.

Чорнобильська зона

Станом на 7:00 підрозділи гасять окремі осередки тління пеньків, залишків деревини та торф’янику в осередках, де пройшовся вогонь. Залучили важку інженерну техніку ДСНС та додатково 3 шляхопрокладачі Збройних Сил України, створили 1 тис. 30 км мінералізованих смуг.

До гасіння залучили 590 чоловік та 150 одиниць техніки, у тому числі 2 вертольоти, якими 28 квітня здійснено 52 скиди - 104 т води.

Житомирська область

У Овруцькому районі, а також у масивах Білокоровицького та Олевського лісових господарств пожежі локалізовані. Проводиться гасіння окремих осередків тління трав’яного настилу, лісової підстилки, пеньків та деревини в осередках пройдених вогнем.

Пожежу в заповіднику Олевського району, яка спалахнула 28 квітня, продовжують гасити.

До гасіння пожеж та окремих осередків тління у Житомирській області залучено близько 500 чоловік та близько 100 одиниць техніки.

Зазначається, що радіаційна обстановка стабільна, потужність експозиційної дози на поверхні ґрунту та вміст радіонуклідів у воді не перевищують допустимих значень.

Раніше APnews повідомляв, що приховується за масовими пожежами в Україні.

Новини партнерів

Поліцейські у прямому ефірі побили журналіста під час мітингу підприємців під Кабміном
Підприємці оточили будівлю і вимагають скасування карантину: що відбувається під Кабміном прямо зараз