У четвер парламент може ухвалити закон про бюджет-2020

У четвер парламент може ухвалити закон про бюджет-2020
Читать на русском

Спікер закликав комітет ВР з питань бюджету розглянути законопроект і надати висновок народний депутатам

Верховна Рада має намір ухвалити у другому читанні проект закону про державний бюджет України на 2020 рік 14 листопада, передає Інтерфакс.

Спікер на засіданні погоджувальної ради заявив, що парламентарії планують ухвалити проект закону "Про державний бюджет України на 2020 рік" уже цього четверга.

"Я звертаюся до комітету з питань бюджету, щоб вони на своєму засіданні уважно розглянули та проаналізували поданий урядом проект бюджету на предмет врахування тих бюджетних висновків Верховної Ради, які були запропоновані до бюджету на 2020 рік, і надали висновок комітету народним депутатам України для того, щоб, найімовірніше в четвер, ми змогли розглянути цей важливий законопроект і, можливо, якщо все буде добре, підтримати і затвердити бюджет на 2020 рік", - заявив Разумков, відкриваючи засідання погоджувальної ради в понеділок у Києві.

Як повідомлялося, 15 вересня проект закону №2000 про державний бюджет України на 2020 рік було внесено до Верховної Ради та передано на розгляд керівництву парламенту. 18 жовтня ВР прийняла за основу проект державного бюджету на 2020 рік (законопроект 2000), який побудований на весняному макропрогнозі Мінекономіки та передбачає доходи бюджету розміром 1,079 трлн грн, видатки - 1,17 трлн грн за дефіциту 2,09%.

Під парламентом протестують проти відкриття ринку землі
Зеленський звільнив Геруса з посади представника президента в Кабміні

Новини партнерів