У червні Київ побив пʼять температурних рекордів

У червні Київ побив пʼять температурних рекордів
Читать на русском

Найхолодніше у Києві було 2 та 3 червня, коли мінімальна температура під ранок опустилась до +5,5 градусів

З 10 по 12 червня у Києві було побито п’ять температурних рекордів, а вісім днів у місяці були з максимальною температурою вище +30 градусів. Про це повідомляє APnews з посиланням на Центральну геофізичну обсерваторію імені Бориса Срезневського.

"Хоча перші чотири дні червня у столиці виявились ще весняними, він загалом виявився спекотним. За даними спостережень метеостанції Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського, середньомісячна температура повітря червня у Києві становила +21,7°С, що на 3,5°С вище за кліматичну норму. За рейтингом найтепліших за 140 років цьогорічний червень зайняв шосте місце. У Києві з 10 по 12 червня було побито аж 5 температурних рекордів. 8 днів у місяці були з максимальною температурою вище +30,0°С", - йдеться у повідомленні.

Найхолодніше у Києві було 2 та 3 червня, коли мінімальна температура під ранок опустилась до +5,5 градусів, найспекотніше – 11 червня, коли максимальна температура після полудня піднялась до +33,3 градуса.

Як раніше повідомляв APnews, заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Олексій Бойко заявив, що в області попередні збитки від паводків оцінили в 1 млрд 50 млн гривень.

Новини партнерів

В МВС анонсували збільшення штрафів у шість разів за перевищення швидкості на дорогах
Через "ходу Порошенка" до Печерського суду в центрі Києва утворилися затори