У Чернівцях священик накашляв на журналістів та зажадав від СБУ закрити їх на карантин

У Чернівцях священик накашляв на журналістів та зажадав від СБУ закрити їх на карантин
Читать на русском

Священик прийшов до редакції газети поводився нахабно і кашляв на співробітників

Священик Чернівецько-Буковинська єпархії УПЦ МП зажадав від Служби безпеки України закриття місцевої газети "Молодий буковинець" на повний карантин. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву редакції "Молодий буковинець"

Відзначається, що напередодні сайт газети передрукував новину з сайту "Релігійна правда", в який повідомлялося, що у керівника Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ МП митрополита Мелетія і деяких священиків - пневмонія.

У свою чергу, кореспондент газети звернувся до єпархії за коментарем щодо даної інформації, але йому не відповіли. Після цього один з представників єпархії прийшов до редакції та кашляв на співробітників.

"Пізніше архімандрит Микита написав заяву в СБУ, в якій зазначив, що вчора на сторінках газети "Молодий буковинець" дізнався, що захворів COVID-19". Секретар Консисторії у своєму листі зазначив, що "контактував з головним редактором і іншими особами". При цьому він "шкодує і кається у своєму вчинку" і обіцяє більше не наражати на небезпеку нікого. Водночас Микита закликав керівництво СБУ направити до редакції "МБ" "представників відповідних служб з метою перевірки епідеміологічного стану в будівлі редакції", - йдеться в повідомленні.

У Чернівцях священик накашляв на журналістів та зажадав від СБУ закрити їх на карантин

Як повідомляв APnews раніше, у місті Почаїв Тернопільській області, починаючи з вівторка, 21 квітня, вводять заборону на в'їзд і виїзд через спалах коронавірусу.

Новини партнерів

"Влада нова, методи старі": мер Черкас отримав повістку на допит
Тюрма за чайлдфрі і удар по ЛГБТ-спільноті. У Раду під виглядом "сімейного" внесли антиконституційний закон