У Чернівцях госпіталізували жінку та двох дітей з підозрою на коронавірус

У Чернівцях госпіталізували жінку та двох дітей з підозрою на коронавірус
Читать на русском

Мати та двоє дітей контактували з особою, яку госпіталізували напередодні з підозрою на COVID-19.

У Чернівецькій області госпіталізували ще трьох осіб з підозрою на коронавірус COVID - 19. Про це повідомили в прес-службі Чернівецької ОДА.

Повідомляється, що 13 березня ввечері було госпіталізовано матір і її двоє дітей з підвищеною температурою. Вони контактували з людиною, яка прибула з Італії та госпіталізована напередодні з підозрою на коронавірус.

"Вчора пізно ввечері в Чернівецькій області госпіталізовано 3 людини з підвищеною температурою тіла: мати і двоє дітей. За кордоном не знаходилися. Але мали контакт з особою, яка повернулася з Італії та госпіталізована напередодні з підозрою на COVID-19. Епідеміологічне розслідування триває. З'ясовуються контактні особи", - повідомили в ОДА.

Також зазначили, що в Чернівецьку обласну лікарню звернувся чоловік з підозрою на пневмонію. 29 лютого він повернувся в Україну з Італії. На даний момент йому надають медичну допомогу.

Як повідомляв APnews раніше, Голова ОДА Чернівецької області Сергій Осадчук оголосив надзвичайний стан в області через коронавірус.

У Чернівцях госпіталізували жінку та двох дітей з підозрою на коронавірус

Новини партнерів

Кабмін екстрено збереться на позачергове засідання через коронавірус
Опублікували зміни Зеленського в закон "Про національну безпеку"