У Чернівецькій області на вихідні посилили карантинні заходи

У Чернівецькій області на вихідні посилили карантинні заходи
Читать на русском

Буковинців закликають не покидати домівки із 13:00 суботи, 4 квітня, до 6:00 понеділка, 6 квітня.

У Чернівецькій області посилили карантинні заходи на час вихідних у зв'язку із коронавірусом COVID-19. Про це повідомив голова Чернівецької облдержадміністрації Сергій Осачук.

За його словами, відповідне рішення ухвалили керівництво ОДА і державна комісія техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у п'ятницю, 3 квітня.

"Було ухвалено рішення запровадити особливі карантинні обмеження для всіх мешканців Чернівецької області на пересування та перебування у громадських місцях. Буковинців закликають не покидати домівки із 13:00 суботи, 4 квітня, до 6:00 понеділка, 6 квітня", - зазначив Осачук.

Також голова Чернівецької ОДА зазначив, що в області 3 квітня почав діяти особливий режим в’їзду та виїзду громадян і транспортних засобів. Та додав, що на час карантину у місті вистачить продовольчих та інших необхідних товарів.

"Через п’ять контрольно-пропускних пунктів станом на 20:00 на територію Буковини прибуло 127 вантажних автомобілів, які привезли продукти та промислові товари", - уточнив голова ОДА.

У Чернівецькій області на вихідні посилили карантинні заходи

Як повідомляв APnews раніше, Кабмін посилює в Україні карантинні заходи.

Новини партнерів

Кабмін спростив порядок нарахування субсидій на час карантину
За кордоном 166 українців захворіли на коронавірус