У Чернігові директора стадіону побили і провезли в сміттєвому баку

У Чернігові директора стадіону побили і провезли в сміттєвому баку
Читать на русском

Після цього кілька десятків людей організовано покинули стадіон.

У Чернігові на стадіоні імені Гагаріна ультрас місцевої "Десни" напали на директора стадіону. Про це APnews повідомляє з посиланням на "суспільний".

Як повідомляється, в кабінет до Олександра Овчаренко зайшли близько 30 осіб в масках і з символікою футбольного клубу "Десна". Директора силою вивели на вулицю, кинули в сміттєвий бак і провезли до виходу з території стадіону. При цьому Овчаренко розбили голову і вигукували в його сторону нецензурні вирази.

За словами представників ультрас чернігівського клубу, нове керівництво стадіону хоче заборонити "Десні" виступати на стадіоні імені Гагаріна. Саме тому вони просять "нового керівника стадіону озвучити чітку позицію, як він бачить подальший розвиток ситуації і гарантує нам підтримку футболу на стадіоні".

Чому для того, щоб поставити це питання, Овчаренко обов'язково потрібно було кидати в сміттєву урну - представник ультрас "Десни" Богдан Дементов не уточнив. При цьому сам Олександр Овчаренко подібні звинувачення відкинув. Після розмови ультрас "Десни" організовано покинули стадіон на автомобілях.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що на іншому стадіоні УПЛ, в Дніпрі, стався конфлікт між Євгеном Селезньовим і Ігорем Йовічевічем. В ході конфлікту хорватський тренер вимагав від українця говорити по-українськи.

Новини партнерів

Підірвав припас і позбавив 2-річного малюка ока: в "ДНР" вітчим хотів показати "феєрверк"
Поки Зеленський та компанія займаються активною бездіяльністю, Медведчук вже домовився з Путіним про вакцину для України, - Славинський