У Черкаській області виявили спалах коронавірусу у психоневрологічному інтернаті: понад 20 хворих

У Черкаській області виявили спалах коронавірусу у психоневрологічному інтернаті: понад 20 хворих
Читать на русском

Згідно з попередньою інформацією, в інтернаті захворіла працівниця, яка ймовірно інфікувала підопічних

У Золотоніському психоневрологічному інтернаті у Черкаській області виявили спалах коронавірусу. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву голови Черкаської обласної державної адміністрації Романа Боднара.

Згідно з попередньою інформацією, в інтернаті захворіла працівниця, яка ймовірно інфікувала підопічних.

"Обстежили 26 підопічних, у 21 особи - виявили позитивний на COVID-19 результат. Ведеться епідрозслідування, за результатами якого матеріали будуть скеровані до правоохоронних органів для реагування згідно з компетенцією", - йдеться у повідомленні.

В інтернаті вже провели дезінфекцію та виявили коло контактних осіб. Також лікарі Золотоніського районного Центру первинно-санітарної допомоги проводять огляд підопічних. Всі хворі знаходяться в інтернаті, їх стан задовільний.

"На території ПНІ посилюємо карантинні заходи, працівники і підопічні цілодобово перебуватимуть в інтернаті. Відбуватиметься динамічне спостереження підопічних лікарями", - додав Боднар.

Загалом у Черкаській області заразились 490 осіб, з них 370 вже одужали.

Як повідомляв APnews раніше, нині наукового підтвердження того, що коронавірусом COVID-19 можна інфікуватися повторно після того, як людина вилікувався в перший раз, не існує.

Новини партнерів

Пекельні велодоріжки Кличко: як і чому гордість мера перетворилася на загрозу для життя
Порошенко фігурує у 21 справі: генпрокурор заявила, що готова підписати підозру