У Черкасах жінка народила прямо на землі під стінами лікарні через COVID-19

У Черкасах жінка народила прямо на землі під стінами лікарні через COVID-19
Читать на русском

Медики просто не відкрили двері, і жінка народила на вулиці на курточці, яку постелив її чоловік

Жінка в Черкасах народила під дверима пологового будинку, тому що її не пустили в лікарню через позитивного тесту на COVID-19. Про це повідомляє APnews з посиланням на сюжет ТСН.

Відзначається, що спочатку жінка мала народжувати в іншому пологовому будинку, але вся сім'я заразилася COVID-19, тому її чоловік привіз її в клініку брали таких пацієнтів. Медики просто не відкрили двері, і жінка народила на вулиці.

"У мене вже доходило до істерики: кричати не було сенсу, тут ніхто не відкриває. Ми дзвонили, я тричі бігав до дівчат на інший вхід, вони також нічим не допомогли", - розповів чоловік породіллі.

При цьому він зазначив, що весь цей час спілкувався з лікарем, яка спочатку повинен був приймати пологи, телефоном і вона ж кінець кінцем їх і приймала прямо на вулиці під лікарнею.

У свою чергу лікарі, які повинні були прийняти жінку в "коронавірусному пологовому будинку", спустилися до неї вже після того, як малюк народився, і батько тримав його на руках. За словами медиків, їм потрібно було багато часу, щоб надіти захисну уніформу. Керівництво лікарні вважає, що батьки винні самі в цій ситуації, тому що чоловік прийшов до приймального відділення замість перинатального.

Як раніше повідомляв APnews, вагітна жінка з міста Ірпінь Київської області, у якій напередодні підтвердили захворювання на коронавірус, народила дитину

Перший віце-спікер Ради Руслан Стефанчук заразився коронавірусом
Договір щодо Карабаху не є остаточним - прем'єр Вірменії

Новини партнерів