У Чехії вакциною Johnson & Johnson прищеплюють безхатченків

У Чехії вакциною Johnson & Johnson прищеплюють безхатченків
Читать на русском

Зазначено, що для організації імунізації використовують вакцину Johnson & Johnson, оскільки "бездомні люди часто переїжджають з одного місця на інше".

У Чехії некомерційні організації почали вакцинувати бездомних від коронавірусної інфекції. Людей без постійного місця проживання прищеплюють одноразовою вакциною Johnson & Johnson.

Про це APnews повідомляє з посиланням на Euractiv. Важливо, що програма працює не тільки в столиці країни, але й активно поширюється іншими містами.

За словами члена міської ради Праги з соціальної політики та охорони здоров'я Мілени Йонів, в столиці Чехії є багато людей, які пройшли повз кампанії імунізації та не мають доступу до вакцинації проти COVID-19. Завдяки даній програмі їх взяли під опіку.

Відзначається, що мобільні бригади намагаються прищеплювати людей в різних місцях, включаючи "притулки для бездомних, столові або райони під мостами".

Підкреслюється, що Прага покриває витрати на вакцину для всіх бездомних людей, не охоплених медичним страхуванням.

Оскільки бездомні часто переїжджають з одного місця на інше, організації використовують одноразові вакцини Johnson & Johnson. Медичні бригади також стежать за їх здоров'ям після щеплення.

Всього за три дні понад 110 осіб бездомних отримали вакцину від коронавірусу. А для того, щоб люди були проінформовані про можливість вакцинуватися, організатори використовують листівки.

Раніше APnews повідомляв, в Україні хочуть офіційно дозволити змішувати різні види вакцин від COVID-19.

Новини партнерів

Янукович-молодший передав листа Венедіктовій і вимагає, щоб його допитали
У ВООЗ спрогнозували нову хвилю COVID в Україні: може тривати до зими