«У будинку повішеного про мотузку не говорять»: Леонід Кравчук висловився про медреформу під час пандемії

«У будинку повішеного про мотузку не говорять»: Леонід Кравчук висловився про медреформу під час пандемії
Читать на русском

Кравчук заявив, що Верховна Рада у скрутний час не діє в інтересах українського народу загалом, та в інтересах медпрацівників зокрема

Леонід Кравчук, перший Президент України, дав свою оцінку законам, що приймає та не приймає ВР у період пандемії. Зокрема він прокоментував дії депутатів, які вносять правки в "антиколомойський" закон, а також висловився щодо медреформи. Про це APnews повідомляє с посиланням на інтерв'ю Кравчука в прямому ефірі телеканалу ZIK.

Так, журналісти в ефірі запитали першого Президента, чому тільки зараз, у період пандемії, влада починає думати про недостатнє фінансування медицини в Україні. На що Кравчук відповів, що навіть зараз думати ніхто не починав.

“Винесли на розгляд бюджет, щоб його переглянути, враховуючи ситуацію, - а депутати не проголосували. Хоча там були питання по фінансуванню сфери медицини: підвищити зарплату медпрацівникам, забезпечити лікарні всім необхідним", - сказав Кравчук.

За його словами, якщо Україна втратить зв’язок з МВФ, можлива дуже скрутна ситуація, і може навіть дійти до дефолту.

"Сказали, щоб МВФ з нами співпрацював, потрібно прийняти два закони: закон про землю, та закон про банки. Закон про землю вже прийняли, зараз стоїть питання закону про банки. Я вважаю, що якщо один депутат вносить 6 тысяч правок в цей закон, це означає тільки одне - що на нього працює вся банківська система, бо який би він не був далекоглядний та розумний, за декілька днів підготувати стільки правок - нереально", - наголосив Кравчук.

Він вважає, що це робиться, щоб заблокувати закон і створити перешкоди для відношень України з МВФ. На думку Кравчука, ВР у такий скрутний час діє не в інтересах українського народу, не в інтересах медпрацівників і допомогти їм, а навпаки. І наголосив, що допомогти медпрацівникам ВР зобов’язана.

"Про медреформу я навіть говорити не хочу, бо в хаті повішеного про мотузку не говорять, під час чуми говорити про реформу - нереально", - відмітив Леонід Макарович.

Раніше APnews повідомляв, що нардеп Поляков поставив ультиматум для звільнення "антиколомойского" закону від тисяч поправок.

Читайте також:

Новини партнерів

На одному зі складів Києва почалась пожежа на площі 2 тис. кв. м
В Україні кількість зареєстрованих безробітних збільшилась на 13%