У Броварах дитячий садок закрили на обсервацію через спалах коронавірусу

У Броварах дитячий садок закрили на обсервацію через спалах коронавірусу
Читать на русском

З усіх захворілих двох дітей госпіталізували до дитячої обласної лікарні у Боярці

У садочку "Калинка", який знаходиться у місті Бровари в Київській області, підтвердили коронавірус у дев'яти дітей та трьох дорослих. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву міського голови Броварів Ігоря Сапожка.

З усіх захворілих двох дітей госпіталізували до дитячої обласної лікарні у Боярці.

"Хочу проінформувати, що зранку в суботу були відібрані зразки для проведення ПЛР-аналізу у всіх працівників закладу та дітей, які контактували з вихователькою, що захворіла на коронавірус. За результатами дослідження тести на COVID-19 у 9 дітей та 3 дорослих виявились позитивними. Двоє дітей госпіталізовані до дитячої обласної лікарні в місті Боярка, інші захворілі лікуються амбулаторно", - йдеться у повідомленні.

Також Сапожко додав, що дитячий садок закрили на обсервацію. Всіх працівників та батьків дітей, які відвідували "Калинку" з 1 червня, відправили на самоізоляцію.

"Інші дошкільні заклади продовжать працювати з дотриманням санітарно-епідемічних вимог", - додав міський голова Броварів.

Як повідомляв APnews раніше, Кабінет міністрів України оприлюднив критерії відповідності епідеміологічної ситуації, за якими планується проводити перехід областей до другого етапу пом'якшення карантину.

Новини партнерів

Дивом не відібрали права: водій фури, який убив чотирьох, виявився злісним порушником ПДР
Погрожував пістолетом водієві: охоронець Ляшка заявив, що його обіцяли вбити напередодні інциденту