У Британії торговців людьми засудили до 92 років в'язниці за вбивство 39 мігрантів з В'єтнаму

У Британії торговців людьми засудили до 92 років в'язниці за вбивство 39 мігрантів з В'єтнаму
Читать на русском

Розтин показав, що жертви померли від нестачі кисню та перегріву в рефрижераторі

У Британії чотирьох торговців людьми засудили до тюремного ув'язнення на термін від 13 до 27 років після того, як 39 незаконних мігрантів з В'єтнаму загинули в контейнері від нестачі кисню. Про це повідомляє APnews з посиланням на SkyNews.

Повідомляється, що один зі злочинців Ронан Хьюз мав ірландське громадянство та був главою в ланцюжку торгівлі людьми, отримуючи по 4000 доларів за одного мігранта. За інформацією адвокатів Хьюза, в основному в трейлері було по 25 мігрантів. Злочинці намагалися врятувати в'єтнамців, коли дізналися, що їх кількість в закритому фургоні є близько 40, проте всі вони померли від нестачі кисню та перегріву.

Мертві тіла мігрантів у віці від 15 до 44 років були виявлені всередині закритого контейнера в порту Британії в жовтні 2019 року. Мігранти прибули з Франції в контейнері на поромі. Обвинувачі заявили, що жертви незаконної торгівлі людьми померли жахливою смертю, коли температура в закритому контейнері досягла 40 градусів.

Більшість загиблих були з в'єтнамських провінцій. Злочинці пообіцяли мігрантам працевлаштування в Британії, оскільки провінції В'єтнаму славляться своїми екологічними проблемами та бідністю.

Раніше APnews повідомляв, британські прикордонники вилучили з бананових ящиків 796 кілограмів кокаїну на 104 мільйони доларів.

Новини партнерів

Прем'єр Британії Джонсон заявив, що новий штам COVID більш смертоносний
Після смертельної пожежі у Харкові й області викрили понад 30 нелегальних пансіонатів