У Британії букмекери відкрили ставки на ім'я другої дитини принца Гаррі та Меган Маркл

У Британії букмекери відкрили ставки на ім'я другої дитини принца Гаррі та Меган Маркл
Читать на русском

Фаворитами британців є імена батьків Гаррі та Меган - Діана і Томас, а також бабуся та дідусь Гаррі - Елізабет і Філіп

У Британії 3 букмекерські контори оголосили про відкриті ставки на ім'я другої дитини Меган Маркл і принца Гаррі, про це повідомляє APnews з посиланням на DailyMail.

Всупереч тому, що стать дитини все ще залишається під питанням, букмекерські контори не втрачають часу і вже відкрили ставки на ім'я другої дитини принца Гаррі та його дружини Меган Маркл.

За даними букмекерської компанії Ladbrokes, в лідери вибилися 2 імені - Алфі та Олександра, з коефіцієнтом 4:1. Інші передбачувані імена дитини є Елізабет і Філіп - імена бабусі та дідуся принца Гаррі.

"Наші вітання Гаррі та Меган. Тепер вся увага буде зациклена на їх виборі імені для майбутньої дитини не дивлячись на те, що її стать все ще невідома. На цю мить за ставками лідирують саме Алфі та Олександра", - повідомив представник букмекерської контори.

Іншими претендентами на перемогу, на думку шанувальників королівської сім'ї, є Елізабет і Філіп - з коефіцієнтом 6:1, а от Діана, ім'я матері принца Гаррі, оцінюється в 10 до 1.

У букмекерської контори Coral, яка також розмістила ставки на ім'я другої дитини королівської сім'ї, у фаворитах ім'я Діана і Томас, ім'я батька Меган, з коефіцієнтом 10:1. Спенсер - 12:1, а ось Альберт, Філіп і Елізабет - 16:1.

"Оскільки Гаррі та Меган вже чекають появу своєї другої дитини, імена їх батьків є повними фаворитами для малюка. Варіантами також можуть бути Спенсер, Альберт і Філіп для хлопчика, а Еліс та Емма для дівчинки", - помітив Гаррі Ейткенхед з агентства Coral.

Агентство Betfair розповіло, що їх улюбленцями є Олівер і Діана з коефіцієнтом у 8:1, а також Доріа, ім'я матері Меган Маркл, зі ставкою 25:1.

"Вибравши ім'я для первістка, якого спочатку навіть не було в нашому списку ставок, є ймовірність, що вдруге Гаррі та Меган віддадуть перевагу більш традиційному імені з королівськими витоками. На верхніх позиціях нашої букмекерської контори також знаходяться Артур і Грейс з коефіцієнтом в 10:1, а ось Філіп, Альберт, Джордж і Ізабелла оцінюються в 12:1".

Як повідомляв APnews раніше, капітан збірної України з баскетболу Сергій Кравцов вперше став батьком. Новонароджену дівчинку вирішили назвати Мелісса.

Новини партнерів

Сніг у вагоні та моторошні туалети: жителі передмістя в жахливих умовах їздять на електричках до Києва
У Польщі затримали українця, який 9 разів змінював прізвище та підробляв документи